В Оржиці вітали медсестер

В Оржиці вітали медсестер

Щорічно 12 травня відзначається Міжнародний день медичної сестри. Медичні сестри - це фахівці, що отримали початкову медичну освіту і виконують приписи лікаря чи фельдшера по догляду за хворими, це обов'язкові помічники лікарів, адже саме вони на протязі всього терміну лікування безпосередньо працюють з пацієнтом. 

Зараз медичні сестри складають найчисленнішу категорію працівників охорони здоров'я, так як в лікарській практиці велика частка медичних послуг надається виключно сестринським персоналом. Медсестри — не просто молодший медперсонал. Вони, як і лікарі, кожні п’ять років складають іспит на профпридатність. Крім широких медичних знань, медсестри мають безліч прекрасних якостей, найважливіше з яких — доброта. Їх тішить стукіт серця, очі, що відкрилися, і самостійне дихання чужих людей. 

Сьогодні в Оржицькій ЦРЛ працюють 105 медичних сестер, з них 67 осіб мають вищу кваліфікаційну категорію. Середній вік становить 45 років, середній стаж роботи близько 26 років.

За рішенням міжнародної організації Червоного Хреста, саме в її честь, в день створення, 12 травня відзначається Всесвітній день медичних сестер.

"З нагоди Вашого професійного свята, Міжнародного дня медичної сестри, прийміть, шановні, щирі вітання та безмежну вдячність за Ваші чуйні серця, за врятовані життя і повернуте здоров’я мешканців нашого району! Зі святом Вас! Щастя Вам і добра! Здійснення мрій та задумів. Хай все добре, зроблене з душею та натхненням, повертається до Вас сторицею".

Стрічка новин