У Решетилівці перевіряли установи

У Решетилівці перевіряли установи

Відповідно до рішення Кабінету Міністрів України, наказу Голови ДСНС України, в період з квітня - червня поточного року на території Полтавської області служба ДСНС проводить позапланові перевірки дотримання суб’єктами господарювання вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки у торговельних підприємствах (торговельні центри, багатофункціональні будинки і комплекси), культурно-видовищних та дозвіллєвих закладах, дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладах та закладах охорони здоров’я із стаціонарним лікуванням. 

Так, 04 травня інспекторський склад Решетилівського РС ГУ ДСНС України у Полтавській області у присутності представників ЗМІ провели позапланову перевірку Решетилівської гімназії ім.І.Л.Олійника. 

Під час перевірки, т.в.о. головного інспектора Горкун І.І. особливу увагу звертав на недоліки, які можуть призвести до виникнення надзвичайної події або будуть перешкоджати її ліквідації, евакуаційні шляхи і виходи, наявність та технічний стан систем автоматичного протипожежного захисту і оповіщення, внутрішнього та зовнішнього протипожежного водопостачання тощо. 

Також, співробітники ДСНС провели практичні тренування з персоналом щодо швидкої евакуації та додаткові протипожежні інструктажі.

Стрічка новин