В Гребінківській ОТГ стартував місячник чистоти

В Гребінківській ОТГ стартував місячник чистоти

Жителів громади застерігають, що виніс сміття на проїжджу частину суворо заборонено, за це передбачено адміністративна відповідальність.

У Гребінківській ОТГ стартував місячник чистоти, впорядкування, озеленення та благоустрою. Про це сайту Grebenka.com повідомили у прес-службі Гребінківської міської ради.

Кожен має змогу, витративши небагато часу, стати корисним для суспільства і природи, навіть організатором невеличкої акції там де проживає. У власному дворику, на вулиці, біля під’їзду будинку можна організувати прибирання території чи висадити квіти, кущі та дерева. Зокрема, розповісти дітям, про потребу дбати і піклуватися про природу, підтримувати чистоту довкілля та бережно ставитися до зелених зон у своєму місті та селі.

Міська рада звертається до керівників підприємств, установ та організацій, власникам об’єктів торгівлі та сфери послуг незалежно від форм власності, жителям міста та сіл, невідкладно провести прибирання та впорядкування власних, прилеглих та закріплених територій, вулиць, тротуарів, газонів, парків, дворів від бруду і сміття, облаштувати клумби, висадити дерева.

Привести в належний вигляд фасади будівель, кіоски, паркани, підрізати дерева, облаштувати належні підходи до будівель, провести інші роботи з благоустрою.

"Міська рада завжди рекомендує жителям багатоповерхівок проводити організоване прибирання прилеглих прибудинкових територій, і при проведенні цих робіт складування гілок, листя та іншого сміття проводити в місцях, погоджених з комбінатом комунальних підприємств", - звернувся міський голова Віталій Колісніченко до жителів громади.

Водночас, жителів громади застерігають, що виніс сміття на проїжджу частину суворо заборонено, за це передбачено адміністративна відповідальність (штраф). 

Стрічка новин