У Полтаві «по-живому» затримали гаражного злодія

У Полтаві «по-живому» затримали гаражного злодія

Допоміг затримати зловмисника власник гаража, який, приїхавши у гаражний кооператив та почувши незрозумілий шум всередині приміщення, зателефонував до поліції. 

Дільничний офіцер відділення поліції № 1 міста Полтава за декілька хвилин прибув за вказаною адресою і разом із власником затримали чоловіка, який саме витягував із гаража майно.

Зловмисником виявився раніше неодноразово судимий за скоєння крадіжок 28-річний полтавець. 

"Усередину гаража зловмисник проник шляхом пошкодження металевого даху приміщення, - повідомив начальник відділення поліції № 1 міста Полтава Сергій Махно. – Завдяки правильним діям власника гаража, який викликав поліцію, вдалось не лише вберегти речі від викрадення, але й затримати самого злодія, тобто запобігти можливому скоєнню подальших крадіжок".

За фактом, у відділенні поліції № 1 міста Полтава відкрили кримінальне провадження за частинами 3 статей 15 та 185 Кримінального кодексу України (замах на крадіжку, поєднану із проникненням у приміщення). За скоєне, відповідно до санкції статті, зловмиснику може загрожувати покарання у вигляді позбавлення волі терміном від 3-х до 6-ти років.

Стрічка новин