Визначили локації на Дні вуличної музики в Полтаві

Визначили локації на Дні вуличної музики в Полтаві

Як організатори Дня вуличної музики в Полтаві обирали основні локації для святкування. Про це повідомили на сторінці заходу в соцмережі.

1. Іванова гора. Бо саме з неї починалася Полтава, а тепер тут знаходиться її символ – біла ротонда, або альтанка. Це кращий оглядовий майданчик Полтави: чудове місце з насиченою історією.

2. Сцена «Твій простір» біля Полтавського музичного училища імені М.В. Лисенка. Училище на протязі всього періоду існування, завжди було і залишається центром культурно-мистецького життя міста та області. Розвиваючи славні традиції минулого, викладачі училища впроваджують у навчальний процес досягнення сучасної педагогіки і музикознавства.

3. Петровський парк. Наші вуличні музики кожного дня живуть в одному ритмі з музикою та природою. Тому Петровський парк, де ще на початку його заснування було посаджено понад 30 видів і підвидів різних дерев, - чудове місце для такого мистецького заходу.

4. Сонячний парк. Це місце є сакральним для тисяч полтавців, адже це чи не найулюбленіша місцина для відпочинку містян та гостей. Атмосферності цій локації також додає і унікальної краси краєзнавчий музей, що знаходиться неподалік.

Стрічка новин