Студенти аграрної академії матимуть місце для проходження практики

Адже однією з умов Меморандуму про співпрацю між академією та Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги є надання місць для стажування та проходження практик. У рамках співпраці планують проводити лекції, семінари, вікторини та тренінги. Все це для того, щоб якісно готувати фахівців в галузі юриспруденції.

Студенти та викладачі Полтавської аграрної академії тепер отримуватимуть правову підтримку. Цього дня підписують Меморандум про співпрацю з Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Олександр Черчатий, директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Полтавській обл.

- Цей меморандум дає широкі можливості для поглиблення співпраці між регіональним центром і аграрною академією. Можливість працювати в стінах аграрної академії нашим мобільним дистанційним пунктам, це і можливість консультувати викладацький склад.

А ще студенти академії матимуть можливість проходити стажування та практики в регіональному центрі, щоб ближче ознайомитися з юридичними питаннями. 

Олександр Черчатий, директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Полтавській обл.

- В Полтавському регіоні більше 30 тисяч звернень до наших місцевих центрів, у кримінальному процесі ми видали більше 6 тисяч доручень нашим адвокатам. Ми з самого початку налагоджуємо партнерські стосунки із тими, хто зацікавлений у розвитку правової допомоги.

Випускник ПДАА Олександр Глазов розповідає: в академії й до цього надавали правову освіту, але тепер у студентів буде ще більше можливостей.

Олександр Глазов, випускник ПДАА

- Це надзвичайно корисно, тому що не всі у нас мешканці і громадяни знають всі повністю свої права. Так само і я без виключення все не знаю. І це буде корисно, коли ти зможеш звернутися і отримати першу допомогу (правову).

Ректор ПДАА Валентина Аранчій говорить: на цей Меморандум покладає великі надії, адже тепер у вишу з'явилися ширші можливості.

Валентина Аранчій, ректор ПДАА

- Роботи безліч, і ми сподіваємося, що ця робота буде корисною для студентів, у першу чергу. І для професорського-викладацького колективу, адже він у нас дуже великий, а сьогодні дуже багато питань правових. Тому, якраз безоплатна допомога, безоплатна підтримка громадян – це дуже важливо.

Стрічка новин