Для видавців Укрпошта запровадила знижки

Для видавців Укрпошта запровадила знижки

Укрпошта анонсувала запровадження системи знижок для залучення нових клієнтів до своєї послуги «Пріоритетна викладка періодичних друкованих видань». Про це повідомляє прес-служба Укрпошти.

За результатами наради, яку провели наприкінці грудня Українська Асоціація Медіа Бізнесу (УАМБ) та ПАТ «Укрпошта», з’явилася пропозиція для нових клієнтів послуги – знижка на 16,7 – 25%, в залежності від формату домовленостей:

  • для видавців та редакцій, що розпочали співпрацю за послугою до початку 2018 року та мають намір розміщувати видання наступні 12 місяців, знижка складатиме 25%.
  • для видавців та редакцій, що розпочали співпрацю за послугою вже з початку 2018-го року та мають намір розміщувати видання наступні 12 місяців, передбачено знижку 16.7%.

    Також Укрпошта повідомляє, що за один квартал дії послуги нею вже скористалися понад 60 видавництв/редакцій, тож у підприємстві обіцяють бути гнучкими у питанні обчислення фінального розміру знижки – тому що зацікавлена отримати клієнтів на тривалий термін користування послугою «пріоритетна викладка».

    Нагадаємо, що з 1 жовтня 2017 року Укрпошта пропонує видавцям нову послугу «Пріоритетна викладка періодичних друкованих видань», створену для популяризації цих видань у відділеннях поштового зв’язку.

    Вона передбачає розміщення поліграфічної продукції (газети, журнали тощо) на спеціальній стійці-стенді з кишенями (місцями) і встановлення її у найбільш видному та зручному для відвідувачів місці.

    З початку року 374 видавці подали документи до Державного реєстру.

Стрічка новин