Вихідними на Полтавщині чадним газом отруїлося дев'ятеро людей

Вихідними на Полтавщині чадним газом отруїлося дев'ятеро людей

На Полтавщині, за вихідні, дев’ятеро людей ймовірно отруїлися чадним газом, одна жінка загинула під час пожежі.

Зокрема, трагічний випадок стався у Гадяцькому районі. З власного будинку до медичного закладу доставлено родину – 60-річного чоловіка, його 55-річну дружину, їх 30-річну доньку та двох онуків (2008 р.н та 2014 р.н). Наразі діти знаходяться у лікарні.

У Кобеляках до приймального відділення лікарні було доставлено 43-річну жінку та її 3-річну дитину. Обоє отруїлися чадним газом в своєму домогосподарстві. Інформацію подали на сторінці Поліція Полтавщини в соцмережі.

У Диканському районі газом отруїлося газом подружжя (1973 р.н та 1972 р.н). За попередньою інформацією, причиною стала несправність пічного опалення. Стан здоров’я обох наразі задовільний. 88-річна пенсіонерка загинула під час пожежі у власному будинку в селі Супрунівка Полтавського району. ЇЇ тіло виявили рятувальники. Попередня причина пожежі – необережне поводження з опалювальним пристроєм.

Поліція Полтавщини закликає громадян підвищити свою увагу щодо дотримання правил пожежної безпеки під час експлуатації печей, користування обігрівальними приладами, при користуванні вогнем, аби не допустити нещасних випадків у своїй домівці.

"Бережіть життя своє та близьких, суворо дотримуйтесь правил пожежної безпеки!", - зауважують в поліції.

Стрічка новин