У Полтаві правоохоронців навчали основам позитивної комунікації

Для поліцейських влаштували одноденний тренінг, присвячений формуванню стресостійкості. Його учасники за допомогою малювання та аплікацій ділилися власними переживаннями із психологом.

Веселка, сонце та природа – яскраві кольори обрали для своєї спільної картини поліцейські Полтавщини. Її створили в рамках тренінгу з основ позитивної комунікації. Психолог поліції Тетяна Кречетова говорить: для поліцейських, які постійно перебувають у стані підвищеного психоемоційного напруження, вміння знімати стрес шляхом застосування простих психологічних приймів, – це можливість швидкого самовідновлення. А один із найпростіших і найефективніших методів – це спільна творчість.

Тетяна Кречетова, психолог поліції 

- Допомагаю їм адаптуватися на новому етапі. Можливо, якісь нормативні документи, щоб їм зрозумілі були, можливо, взагалі адаптуватися до нової поліції. Допомагаю їм, як налагодити співпрацю з населенням, тобто, ми проводимо лекції по підвищенню рівня комунікації з населенням.

Цей тренінг для поліцейських не обмежили тільки творчою складовою. Керівників секторів реагування патрульної поліції територіальних підрозділів запросили також на екскурсію до Музею органів внутрішніх справ.

Екскурсовод розповідає: «Будинок це – міський маєток, побудований у 1891 році. Ну і розпочинається у нас екскурсія з цього залу першого»

Такі заходи, вважають у поліції, сприяють професійному зростанню правоохоронців, а також налагодженню тісної співпраці між ними.

Стрічка новин