У Миргороді проведуть семінар з оцінки впровадження місцевого громадського бюджету

У Миргороді проведуть семінар з оцінки впровадження місцевого громадського бюджету

1 березня у Миргородівідбудеться семінар «Оцінка розвитку та вдосконалення Громадського бюджету», на який запросили авторів проектів, членів робочої групи з питань впровадження Громадського бюджету в місті Миргород, учасників вересневого тренінгу та активних жителів міста.

Під час обговорень, учасники зможуть оцінити етапи впровадження Громадського бюджету в Миргороді та налагодити містки взаємодії між собою.

Громадський бюджет у місті впроваджується за підтримки проекту «Публічні бюджети від А до Я: Інформування, залучення та активізація громадянського суспільства», який реалізується Міжнародною громадською організацією «Фундація польсько-української співпраці ПАУСІ» та Міжнародною благодійною організацією «Фонд Східна Європа» за фінансової підтримки Європейського союзу та Проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС).

Під час впровадження бюджету участі в Миргороді, у рамках проекту, надавали активну організаційну підтримку: проведення семінарів, тренінгів, надання консультацій та супровід процесу впровадження громадського бюджету, проведення навчальних візитів, фінансова підтримка інформаційної кампанії та організації етапів громадського бюджету, надання програмного забезпечення для здійснення голосування мешканців.

Семінар «Оцінка розвитку та вдосконалення Громадського бюджету» розпочнеться 1 березня о 10:00 в актовій залі Міської ради Миргорода.

Стрічка новин