Маленька мешканка Миргорода перемогла на Всеукраїнському конкурсі-фестивалі«Українська естафета творчості»

Маленька мешканка Миргорода перемогла на Всеукраїнському конкурсі-фестивалі«Українська естафета творчості»

Міжнародна корпорація "Зоряні мости", днями провела в Полтаві 8-й Всеукраїнський конкурс-фестиваль «Українська естафета творчості», за підтримки Міністерства культури України та Спілки композиторів України.

 Учасницею престижного заходу стала і маленька мешканка Миргороду - Неля Команієць. 9-ти річна вокалістка посіла перше місце  в номінації театральний жанр та аматорське мистецтво. Серед 70 колективів та учасників фестивалю, Миргород представляла тільки  Неля. Юна конкурсантка  гідно відстояла честь.

 Як нагороду, Нелі вручили сертифікат на участь у конкурсі "Українська естафета творчості" у Львів та сертифікат у дитячий творчий табір "Вместе" (Болгарія м.Кітен).

Нещодавно вона уже перемогла у місцевому конкурсі "Знайди свою зірку" 2018 та вирішила спробувати свої сили й на обласному рівні. 

Дівчинку виховує мама Тетяна Компанієць, реалізувати дитячі  мрії та талант допомагають дідусь та бабуся. Неля – учениця 3-А класу ЗОШ №9 (класний керівник Людмила Малій), відвідує театральний гурток центру естетичного виховання "Петрушка" керівник Ніна Петренко, танцювальний гурток "Екзотика" керівник Анжеліка Хоменко, гурток виготовлення сувенірів "Сюрприз" міської станції юних туристів, гордість шкільної агітбригади "Вітаміни".

Стрічка новин