У магазину «Простор» відібрали вивіску

А все тому, що встановлена вона незаконно і перевищує стандарти. Магазин знаходиться за адресою вулиця Небесної Сотні, 16 та працює майже два роки, але весь цей час керівництво лише «на словах» обіцяє виправити ситуацію з рекламними білбордами на будівлі. Комісія з благоустрою ситуацію вирішила радикально – демонтаж і штрафні санкції.

По вулиці Небесної Сотні, 16 – порушення. Рекламна вивіска магазину «Простор» незаконно розміщена та не відповідає вимогам. 

Віталій Солоний, начальник відділу зовнішньої реклами КП «Полтава-сервіс» Полтавської міської ради

- Вивіска не повинна перевищувати 3 квадратних метрів. Оця вся конструкція має вкладатися у відповідний розмір. На даний момент, ви бачите, дана вивіска знаходиться поза межами цих вимог, і вимоги ці не дотримані.

Члени комісії розповідають: магазину не раз надсилали приписи та зауваження, але реакції немає – лише обіцянки. Хоча працює він уже майже два роки.

Керівництво магазину знаходиться у Харкові, в Полтаві – лише адміністратор. Остання говорить: вона нічого не вирішує, а коментарі щодо ситуації надавати відмовилася.

Тому тепер єдине рішення комісії – демонтаж незаконної споруди. Тепер порушникам доведеться сплатити ще й штрафні санкції. Сума не фіксована, її визначить комісія. Але наразі відомо, що розмір штрафу складе від 850 до 1700 гривень. 

Руслан Редько, заступник начальника інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста Полтави

- Вивіски на зберігання будуть направлені на комунальне підприємство 1628 на зберігання. Якщо власники звернуться, щоб забрати, то вони повинні будуть компенсувати витрати на демонтаж, а також зберігання, і зможуть забрати цю вивіску.

Члени комісії радять: щоб не виникало ситуації, коли справа доходить до демонтажу, варто заздалегідь потурбуватися про законність рекламної споруди.

Віталій Солоний, начальник відділу зовнішньої реклами  КП «Полтава-сервіс» Полтавської міської ради

- Ну, по-перше, вивіска має бути оформлена паспортом. Паспорт оформлюється нашим підприємством, на яке покладено повноваження робочого органу у сфері зовнішньої реклами.

За словами Віталія Солоного, в Полтаві ще 3 вивіски цього магазину підлягають демонтажу. Але якщо власники таки звернуться до них – майно їм повернуть. А ось компенсувати витрати за демонтаж та зберігання їм таки доведеться.

Стрічка новин