У двох навчальних закладах Полтави – нові директори

У двох навчальних закладах Полтави – нові директори

Таким є результат конкурсу на заміщення вакантних посад керівників закладів загальної середньої освіти – директора Полтавської гімназії № 6 та директора Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 імені Тараса Шевченка, який відбувся 22 лютого.

Загалом, до управління освіти надійшло 5 заявок щодо участі в конкурсі. За посаду директора гімназії № 6 позмагалися два кандидати – Світлана Дяченко та Наталія Офіленко. На посаду керівника школи № 7 претендували три кандидати – Євгеній Ленський, Іван Єзерський та Андрій Мурзаєв, передає Полтавська міськрада.  

Конкурсна комісія визначила переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади директора Полтавської гімназії № 6 Світлану Дяченко. Загальний та педагогічний стаж роботи Світлани Володимирівни складає понад 31 рік. З 2013 року працювала на посаді заступника директора з навчально-виховної роботи Полтавської гімназії № 32.

Переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади директора Полтавської загальноосвітньої школи № 7 став Іван Єзерський. Загальний та педагогічний стаж його роботи понад 7 років. З 2010 року працював вчителем у Полтавській спеціальній загальноосвітній школі № 39. У 2017 році став переможцем конкурсу «Молодь року» у номінації «Кращий молодий педагогічний працівник».

Нагадаємо, НА ПОЛТАВЩИНІ ЗАПРАЦЮВАЛА ЗИМОВА НАУКОВА ПРЕДМЕТНА ШКОЛА, ДЕ ВЧИТИМУТЬ ДІТЕЙ БОТАНІЦІ, ЕКОЛОГІЇ ТА ХІМІЇ

Стрічка новин