«Квіти у полі, там, де Крути»

Настільні ігри – не просто дитяча забавка, доводять учасники заходу в обласній бібліотеці для юнацтва імені Олеся Гончара. У рамках проекту, присвяченому 100-річчю Української революції, студенти, активісти та гості бібліотеки згадували історію України.

Настільні ігри – це не лише весело, а й пізнавально, особливо, якщо це – нова інтелектуальна гра. Саме з такою розвагою своїх відвідувачів знайомили в обласній бібліотеці для юнацтва. Історично-музична гуртівка «Квіти у полі, там, де Крути...» присвячена 100-річчю Української революції та покликана нагадати полтавцям історію країни.

Вікторія Піскова, провідний бібліотекар Полтавської обласної бібліотеки для юнацтва ім.О.Гончара

- Основна частина нашого заходу звернена на гру. Не так давно наша бібліотека отримала у подарунок гру, котра називається «100 років революції», а події під Крутами і входять в цей період, в цей проміжок часу. Тому ми і вирішили пограти. Дуже приємно, що сьогодні до нас долучилася така прогресивна наша полтавська молодь.

На заході – чимало активної молоді. Серед них – і Владислава Лобанова, студентка одного з навчальних закладів міста.

Владислава Лобанова, активна студентка

- Це, по-перше, цікаво, і навіть історію можна так вивчати, і дізнаватись не просто з книжки, а граючи, взаємодіючи з друзями, і це дуже класно. Краще запам'ятовується навіть такий формат історії.

Дівчина наголошує: такі ігри не лише допомагають дізнатися свою історію, а й поринути в атмосферу дитинства.

Владислава Лобанова, активна студентка

- Починаєш згадувати свої шкільні роки, коли ти там чогось навчався, щось читав, і ти згадуєш це. Досить такі позитивні враження. Тому що, як бачите, атмосфера така дуже дружня і тепла.

Гра командна, цього разу у ній бере участь три команди. Основне завдання кожної з них – якомога швидше дістатися фінішу, правильно відповідаючи на питання в картках. Для того, щоб виграти, лише знати історію – замало, тут потрібне логічне мислення, інтуїція та згуртованість команди. У процесі гри можна дізнатися і щось нове.

Юліан Матвійчук, завітав на захід

- Ми перевіряємо свої навички, чому в школі, чому в університеті нас навчили. І ми граємо, думаю, що переможе справедливість і правда.

Стрічка новин