Грантова грамотність: полтавці можуть виграти 20 тисяч і зреалізувати свій соціальний проект

Грантова грамотність: полтавці можуть виграти 20 тисяч і зреалізувати свій соціальний проект

У полтавському офісі ГО «Нова Полтава» у співпраці з Британською Радою 3 лютого о 18:00 проведуть тренінг «Active Citizens». 

Одна з цілей заходу – надати можливість учасникам виграти ґрант на реалізацію власного проекту соціальної дії.

Організатори зазначають: Active Citizens Ukraine спрямована на розвиток громадського суспільства, формування міцних горизонтальних зв’язків в локальних громадах, побудову міжкультурного діалогу та соціального розвитку. У світі програма стартувала у 2009 році і реалізується більш ніж у 40 країнах.

«Протягом трьох годин у Полтаві учасники розглянуть теми розуміння себе, становлення громади та планування проектів соціальної дії. Ці три блоки — ключ до глобальної мети програми: створити світ, у якому люди мають можливість мирно й ефективно взаємодіяти з іншими задля сталого розвитку своїх громад,» – розповів координатор заходу, студент полтавського осередку Української Академії Лідерства Костянтин Ічко.

УАЛівці хочуть залучити студентів, представників громадських організацій, ініціативних груп, внутрішньо переміщених осіб і просто активних мешканців Полтави. Крім навчання, учасники тренінгу зможуть виграти ґрант до 20 тис. грн від Британської Ради на реалізацію свого соціального проекту.

Оргвнесок становить 100 грн. Зароблені кошти підуть на реалізацію проектів соціальної дії у Полтаві. Реєстрація тут: https://goo.gl/YFCYtb. Контактний номер: 097-001-02-16 (Костянтин).

До слова, Британська Рада (англ. British Council) — неміністерський департамент уряду Великої Британії, що займається поширенням культури цієї країни за її межами.

Нагадаємо, ПОЛТАВЦІ МОЖУТЬ ВИГРАТИ 16 ТИСЯЧ АБО ПУТІВКУ УКРАЇНОЮ ЗА КРАЩУ СТАТТЮ ДО «ВІКІМАНДРІВ»

Стрічка новин