Канікули – з користю

В обласній дитячій бібліотеці для учнів полтавських шкіл організовують лекції практичного характеру. Цього разу їх відвідувачів знайомили з архітектором Антоніо Гауді та його визначними роботами, будівництво деяких триває й дотепер. Крім цього, для учнів підготували ще й квест «Арт-пятнашки: загадки на полотні».

Богдан Бесараб – учень однієї з полтавських шкіл. Увесь вільний час, говорить юнак, він присвячує книзі.  

Богдан Бесараб, учень ЗОШ №28

- Так, я люблю читати. Чому? Тому що це цікаво, я багато дізнаюся, від цього краще розмовляю, тому що читаю вголос.

Заходи в бібліотеці Богдан відвідує регулярно, і цього дня разом з класом завітав на «Пізнавальну розвідку». Хлопець певен: інтелектуальний розвиток дуже важливий.

Богдан Бесараб, учень ЗОШ №28

- Взагалі мені цікаво. Минулий захід сподобався: «Гаджети чи книжки?». Я був за книжки, тому що мені більше подобаються книжки. Читать цікавіше, ніж слухати аудіокниги. 

До бібліотеки діти завітали разом з вчителем математики Вірою Цись. Остання вважає, переоцінити важливість культурного розвитку важко. 

Віра Цись, вчитель математики ЗОШ №28

- Дітям дуже подобається сюди приходити. Заходи, які тут проводять, дуже цікаві і розширюють кругозір дітей: вони знайомляться з історичним минулим нашого міста.

І саме історична постать архітектора Антоніо Гауді – тема чергової «Пізнавальної розвідки». 

Лариса Чижик, провідний бібліотекар відділу розвитку читання та естетичного виховання бібліотеки ім.П.Мирного

- Під час цього заходу ми розповідаємо про відомого каталонського архітектора Антоніо Гауді, який увічнив себе в основному в тому, що він був надзвичайно органічним архітектором.

Під час бесіди учням розповіли про визначні роботи архітектора. 

Лариса Чижик, провідний бібліотекар відділу розвитку читання та естетичного виховання бібліотеки ім.П.Мирного

- Найбільшу свою роботу він створював протягом всього життя. 42 роки будував собор Саграда Фамілія, який будується ще і сьогодні. Лише в 26 році планують його завершити.

Працівники бібліотеки говорять: заходи такого масштабу у бібліотеці проводять дуже часто. Усі розповіді про відомі історичні постаті підкріплюють мультимедійними презентаціями та цікавими іграми. 

Не зрадили традиціям і цього разу: для учнів підготували квест «Арт-пятнашки: загадки на полотні». Його завдання – скласти із пазлів найвизначнішу будівлю, спроектовану Антоніо Гауді. 

При виборі тем для пізнавальних розвідок, кажуть бібліотекарі, головне – пізнавальність та цікаві факти.

Стрічка новин