«Новорічна карусель» закружляла у Галереї мистецтв

Прикрашена ялинка, хороводи, ігри з Дідом Морозом та казковими героями чекали на малечу, яка завітала на це свято. Більше про казку для дітей знають наші журналісти.

Вже не вперше з новорічними святами дітей Полтави вітає громадська організація «Фонд захисту і підтримки талановитих дітей» імені Анатолія Кукоби. Цього року у малечі була можливість переглянути казку «Новорічна карусель», а разом з цим відпочити, познайомитися з казковими героями та отримати подарунки.

Віра Кальник, голова «Фонду захисту і підтримки талановитих дітей» ім. А.Кукоби

- На ранок ми запросили десь 150 діточок. Це діточки всіх творчих, медицини, освіти. Діти отримують подаруночки й, безумовно, ми їх запросимо на наступний рік, що б вони нас не покидали і ще приходили на свято.

Понад 150 талановитих дітей отримали запрошення на свято, що проходило у стінах Полтавської галереї мистецтв. Веселі конкурси, елементи театральної постановки, ігри, пісенні та танцювальні номери не давали малюкам сумувати.

Таїсія Василенко, прийшла на свято

- Я сподіваюся дізнатися нові ігри, сподіваюся дізнатися навіщо взагалі існує взагалі свято Новий рік.

Діти ретельно готувалися до зустрічі з Дідом Морозом, адже добре знали, що сьогодні на них чекають не лише ігри, а й подарунки.

Настя Кальник, підготувала вірш Діду Морозу

- На порозі рік новий

Добрий, світлий, чарівний.

Щастя, злагоду, усе

Він торопиться - несе.

Гості заходу - діти, батьки яких працюють в галузі культури, освіти, адміністративних установах та на інших підприємствах, що співпрацюють з Фондом.

Стрічка новин