У поліції області – поповнення

Напередодні Нового року правоохоронці оновили свій автопарк. 12 сучасних нових автомобілів «Renault Duster» сьогодні вручили губернатор та голова обласної ради.

12 нових службових автомобілів підвищеної прохідності «Renault Duster» керівники Полтавської обласної державної адміністрації та обласної ради передали територіальним підрозділам Головного управління Національної поліції Полтавщини.

Андрій Замахін, начальник поліції Полтавщини

- Дані автомобілі будуть використовуватись для роботи ГРПП в сільській місцевості. Їхня основна задача – це забезпечити публічний порядок та своєчасне реагування на заяви та повідомлення, які надходять від громадян.

Губернатор Валерій Головко, вручаючи авто, зазначив: головне, щоб жителі Полтавщини почували себе захищеними. Голова обласної ради Олександр Біленький, у свою чергу, побажав поліцейським частіше отримувати такі приємні подарунки.

Очільник відомства Андрій Замахін від усього колективу поліції Полтавщини подякував керівництву області за можливість покращити технічні можливості поліцейських підрозділів та підтримку в роботі. Він запевнив: тепер групи реагування патрульної поліції зможуть більш оперативно та мобільно виконувати поставлені перед ними завдання, швидше прибувати на виклики.

Стрічка новин