Святковий концерт та подарунки – для дітей пільгових категорій

Свято з нагоди новорічних дійств для малечі влаштували у стінах Подільської районної ради

Танці, співи, читання віршів та розважальна програма – це і не тільки чекало на дітей, які цього дня завітали до актової зали Подільської районної ради. Саме тут до новорічних свят, що почалися з Дня святого Миколая, вітали дітей пільгових категорій.

Вікторія Хрістова-Синявська, депутат Подільської районної в м.Полтава ради

- Сюди прийшли діти пільгових категорій. Виступають діти з другої школи. Небайдужі полтавці приносять речі, цукерки, в нас є лимонад, мандарини. Хочеться сказати, що це свято вже традиційне, воно проходить не один рік.

Начальник районної служби у справах дітей Лідія Соловйова запевняє: діти настільки звикли до таких частувань, що чекати їх починають заздалегідь. Щороку у районі їх готують до всій найважливіших календарних та дитячих свят.

Лідія Соловйова, начальник служби у справах дітей Подільського РВК

- Свято приурочене до Дня Святого Миколая, яке вчора відбулося, та до Нового року. І знову зібралися, ви самі бачите, скільки дітей, людей, опікунів, просто людей, які хочуть подивитись. Бо вони знають, що завжди будуть і солодкі цукерки, і прекрасні булочки, і одяг, і напої, і потім будуть вручатися великі подарунки.

Діти та їх опікуни говорять: такі зустрічі – чудовий привід розважитися, познайомитися, зарядитися позитивом та отримати подарунки.

Іван Литвинов, завітав на свято

- Мені подобаються свята, я тут не вперше. Подобаються свята, ми тут подарунки отримуємо. На Святого Миколая, на Новий рік, на великі свята, бувають різні заходи. Я на всіх буваю.

Дорослих та маленьких гостей вітали дитячі колективи шкіл району. А подарунки та речі для дітей сюди могли принести усі охочі допомогти.

Організатори обіцяють продовжувати добру традицію і надалі допомагати маленьким жителям свого району.

Стрічка новин