Зимова уніформа – медикам: у Горішніх Плавнях вручили одяг станції екстреної медичної допомоги та катастроф

Зимова уніформа – медикам: у Горішніх Плавнях вручили одяг станції екстреної медичної допомоги та катастроф

Під час чергової виїзної наради міський голова Дмитро Биков, заступник міського голови Надія Угнічева, начальник управління охорони здоров’я Юрій Ковпак побували на підстанції № 2 екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Горішніх Плавнях, що знаходиться сьогодні у складі Кременчуцької станції екстреної медичної допомоги та катастроф.

Завідувач підстанції Павло Лєтунов поділився актуальними проблемами, зауважив, що більшість із них стосуються питання фінансування установи, передає Горішньоплавнівська міськрада Полтавської області.

Міський голова зазначив: у 2017 році виділили 60 тис. грн на придбання 32 зимових комплектів уніформи для працівників, які надають екстрену медичну допомогу в Горішніх Плавнях, 20 тис. грн на закупку оргтехніки (комп’ютер, принтер) для роботи диспетчера. У 2016 році на 20 тис. грн придбали 32 літніх комплекти уніформи для працівників та на 12 тис. грн - деталей для роботи кардіографа.

«Новий спецодяг відповідає усім вимогам: теплий, сучасний та зручний у роботі. Дякуємо міському голові Дмитру Бикову за увагу та підтримку,» - поділився фельдшер екстреної медичної допомоги Олександр Коваль.

Стрічка новин