Через заборгованість у Шишацькому районному секторі з питань пробації засуджені сидять у темряві

Через заборгованість у Шишацькому районному секторі з питань пробації засуджені сидять у темряві

Через заборгованість за спожиту електроенергію працівники Шишацького районного сектору з питань пробації Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції 2,5 місяці працюють без світла. 

Фотопідтвердження зробив прокурор відділу прокуратури Полтавської області Юрій Дупак.  

«Ці фото зроблені о 16 годині 30 хвилин, тобто у робочий час, коли прокуратура перевіряла вищезгаданий сектор,» - констатував прокурор.  

За його словами, відключення  від споживання електроенергії сталося 1 вересня цього року. Зазначена обставина створює певні перешкоди у виконанні службовими особами вищевказаного підрозділу своїх функціональних обов’язків. А тому прокуратура  надіслала лист начальнику Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції, в якому просить втрутитися в ситуацію та вирішити питання щодо забезпечення належного функціонування згаданого підрозділу.

Наразі на обліку в Шишацькому районному секторі з питань пробації перебуває 61 особа, передає прокуратура Полтавської області. 

До слова, відповідно до Закону України «Про пробацію» пробація – це система наглядових та соціально-виховних заходів, що застосовуються за рішенням суду та відповідно до закону до засуджених, виконання певних видів кримінальних покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, та забезпечення суду інформацією, що характеризує обвинуваченого.

Стрічка новин