26 путівок до Львова, службова квартира, грошові винагороди та грамоти

Такі подарунки чекали на працівників культури та майстрів народного мистецтва до їх професійного свята, яке провели в палаці дозвілля «Листопад»

У працівників культури та майстрів народного мистецтва – професійне свято.

Олександр Мамай, Полтавський міський голова

- Завжди говорять в народі «Краса врятує Світ»! Але сьогодні краса та культура – це слова-синоніми. Ми прекрасно розуміємо, що від культурного життя нашої території, від культурного життя нашої територіальної громади і від культурного життя всієї України залежить наша, в першу чергу, цілісність. Сьогодні я хочу привітати працівників культури, які знаходяться в нашому місті, проживає це обласного та міського підпорядкування це понад 2 тисячі.

На захід запросили усіх, хто має відношення до мистецтва. Серед них – і Микола Гармаш – соліст із 40-річним стажем. 

Микола Гармаш, соліст Полтавської обласної філармонії 

- Ця професія, я зрозумів, мені була дана від Бога, талант, я не міг. Що я тільки не робив, щоб не навчатися, але я став музикантом, став співаком. Але в цьому жанрі навчання проходить весь вік – з кожним днем я навчаюся, навчаюся і навчаюся.

Доглядач в музеї Короленка Альона Миколаєнко говорить: робота працівників культури надзвичайно цікава і різнопланова.

Альона Миколаєнко, доглядач в музеї В.Короленка

- Чесно, я не бачу себе в іншій професії, ну, можливо, не в музеї, але це щось пов’язане з творчістю, щось пов’язане з спілкуванням з людьми. Це тільки культура.

Микола Гармаш, соліст Полтавської обласної філармонії 

- Працівник культури – це не тільки працівник на своєму робочому місці, а й в повсякденному житті, приклад для своїх оточуючих, для рідних, для сусідів, для своїх співгромадян, мешканців цього прекрасного міста, де ми живемо, працюємо. Нести культуру в маси – це наша задача.

Кульмінаційним моментом заходу стало вручення сертифікату на отримання житла. Щасливим власником службової квартири став артист I категорії Артем Опошнян. 

Артем Опошнян, артист I категорії КП «Міський духовий оркестр «Полтава»

- Це неочікувано, просто дуже важко сформулювати те, що я думаю зараз, і те, що в мене відбувається в голові. Хочеться сказати велике дякую моєму керівникові духового оркестру Головашичу Едуарду Анатолійовичу, дякую всьому відділу культури, і дякую нашому міському голові Олександру Федоровичу Мамаю.

Доля усміхнулася Артему Опошняну двічі: крім квартири, він отримав ще й путівку на двох до міста Лева.

Мер Полтави Олександр Мамай говорить: фінансування культури щороку намагаються збільшувати. 

Олександр Мамай, Полтавський міський голова

- Якщо в минулому році це було 50-60 млн. виділено на культуру, то в цьому році – 86. Це і зарплата, це і ремонт, це обладнання.

Кращих працівників культури привітали почесними грамотами та грошовими нагородами, традиційно розіграли 26 путівок на двох до Львова, а на завершення свята гостей чекав виступ гурту «Діти Фрістайлу».

Стрічка новин