У Полтаві п'ятьох дітей тимчасово забрали від недбалих батьків

До таких дій відповідні служби підштовхнули побутові умови, в яких жила родина, антисанітарія, відсутність звичайних благ цивілізації, а також пристрасть батьків до горілки

Відділ ювенальної превенції спільно зі службою у справах дітей виїхали на місце мешкання однієї з полтавських родин. Мета їхнього візиту – перевірка умов проживання 5 дітей, які виховуються у сім'ї. 

Ірина Карюк, начальник ювенальної превенції поліції Полтавщини

- Відносно умов проживання можна сказати, що дійсно, світло відключене у даному приміщенні, відсутнє опалення, виникають сумніви щодо належного харчування дітей, і всі вони, вся родина проживає в одній кімнаті цього будинку. Тобто, умови виховання та навчання дітей неналежні.

Разом з цим три дівчинки та двоє хлопчиків, говорять правоохоронці, не отримували належного батьківського піклування.

Ірина Карюк, начальник ювенальної превенції поліції Полтавщини

- Було встановлено під час перевірки даної сім'ї, що батьки в даній сім'ї не працюють, зловживають систематично алкогольними напоями, тривалий час не проводять часу вдома з дітьми, і діти самі знаходяться вдома без належних умов існування.

Дітей тимчасово «вилучили» з сім'ї та помістили до одного із соціальних закладів Полтави. Стосовно батьків, доцільність збереження їх прав на виховання доньок та синів комісія визначить після ретельного вивчення життєвих обставин родини. Поліція, у свою чергу, вже склала адміністративні матеріали відносно батьків за невиконання обов’язків по догляду за дітьми.

Стрічка новин