У Полтавській обласній бібліотеці – знову вечір поезії

Цього разу тут зі своїми віршами – миргородська поетеса Аріанна Вишневецька. У Полтаві жінка вже має поціновувачів своєї поезії, тому на зустріч прийшли і прихильники, які терпляче чекали на зустріч з поетесою.

У Миргороді знають поетесу Аріанну Вишневецьку, знають і викладача по класу фортепіано Миргородської дитячої музичної школи Людмилу Шумейко. Це одна жінка, яка однаково добре почувається і в літературі, і в музиці.

У письменництво, говорить Аріанна, вона прийшла давно – перші вірші почала писати у віці 6-7 років. 

Аріанна Вишневецька, миргородська поетеса

- Близько 12 років я випадково, чи не випадково, познайомилась із миргородським журналістом, досить відомим, на жаль, його вже немає, Черкасом Олександром Івановичем. І ось він став, так би мовити, моїм вчителем, моїм майстром, який допомагав мені шліфуватися як поетесі.

І з того часу, з 12 років, почалися її перемоги, зокрема, на обласному конкурсі «Поетична весна» в Кременчуці.

Три роки тому вийшла поки що єдина книга – «Прикосновение судьбы». Тут – дуже багато російськомовної поезії. Поетеса говорить: як донька військового вона навчалася в багатьох російських школах того часу. Вийшла книга під псевдонімом Аріанна Вишневецька. Людмилу Шумейко знають як викладача по класу фортепіано Миргородської дитячої музичної школи і громадського діяча.

Аріанна Вишневецька, миргородська поетеса

- Як громадський діяч я є організатором молодіжного літературного об'єднання «Білий кінь», організатором і головою, членом жюрі миргородського молодіжного літературного конкурсу, який так і називається «Молоді літератори Миргорода». Ось уже вдруге я його проводжу, співпрацюю з молоддю, причому, вік молоді – необмежений.

Наразі готується до друку друга книга. Авторка обіцяє: тут будуть україномовні вірші. І може, кілька російською.

У Полтаві поетеса зі своїми віршами – не вперше. Має і своїх шанувальників.

Тетяна Пащенко, викладач Полтавського музичного училища ім.М.Лисенка

- У неї настільки оригінальні, і настільки душевні, і близькі кожній людині вірші, дуже щирі. Це багата натура, людина, якій є що сказати, людина, яка не обманює, дуже щира і глибокомисляча людина.

Аріанна Вишневецька – лауреат загальнонаціонального літературного конкурсу «Українська мова – мова єднання», який у 2016 році проходив в Одесі. Цього року вона стала дипломантом IV обласного конкурсу «Успішна жінка Полтавщини» у номінації «діяч культури та мистецтв».

Стрічка новин