Від мрії – до успіху

Під таким гаслом цього року пройшов День відкритих дверей в обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді. Цей потужний виховний та мистецько-освітній заклад функціонує в області з 1 квітня 1996 року. Досягненнями та планами з дітьми та їх батьками «оцевумівці» й ділилися на Дні відкритих дверей.

Потенційних маленьких і не дуже вихованців обласного центру естетичного виховання учнівської молоді на вході зустрічають таланти – Народний художній колектив «Ансамбль народної пісні «Молоді голоси». Він – один з чотирьох в ОЦЕВУМі, які мають звання «Народного».

Надія Чернобель, директор ОЦЕВУМ

- На сьогодні в закладі 29 гуртків, і охоплюють вони навчанням майже півтори тисячі вихованців. День відкритих дверей у нас традиційний. В цьому році ми проводимо цей день під гаслом «Від мрії до успіху», маючи показати, що є така країна Позашкілля, країна дитячих мрій.

Малеча любить ліпити, і це – один із напрямків, куди однаково охоче ходять і діти, і підлітки.

Тетяна Чех, керівник гуртка кераміки «Обереги»

- Діткам дуже подобається творчість, ліпити з глини, зробити шедевр своїми ручками. Цього року ми отримали звання «Зразковий колектив». В нас – 45 вихованців, дітки – різного віку: від 5 до 18 років.

Усі 29 гуртків художньо-естетичного та декоративно-прикладного, гуманітарного і фізкультурно-спортивного напрямів цього дня тут показують, чому вчать і чому можуть навчити. Шість гуртків мають звання «Зразкового художнього колективу», а штат педагогів, які навчають дітей, – понад півсотні спеціалістів.

Окрім навчальної, центр проводить концертну і просвітницьку роботу, виконує функцію обласного координаційного центру виховної роботи естетичного спрямування.

Спільно з Департаментом освіти і науки обласної державної адміністрації ОЦЕВУМ організував 20 конкурсно-фестивальних проектів: КВН, огляди театральних та художніх колективів. Лише минулого року цією діяльністю охопили близько 25 тисяч дітей та підлітків.

Стрічка новин