Підприємці Полтавщини зможуть вийти на іспанський ринок

Підприємці Полтавщини зможуть вийти на іспанський ринок

21 серпня із візитом ввічливості Полтавщину відвідав президент «Іспано-Української палати для розвитку», офіційний представник України в Іспанії Михайло Петруняк. Посадовець розповів про організацію та її діяльність, шляхи взаємодії країн. 

Іспано-Українська Торгова Палата (ІУТП) створена у 2013 році. Є офіційною юридичною іспанською структурою, неурядовою організацією, що працює згідно з іспанським законодавством і ставить за мету розвиток економічних відносин і торгівлі між країнами.

Організація надає підтримку торговим місіям, готує семінари, бізнес-конференції, ділиться досвідом і надає доступ до інформаційних ресурсів діловим колам наших країн, сприяє розвитку підприємництва та стимулює залучення інвестицій в українську економіку.  Працюючи на ринках України та Іспанії, ІУТП також взаємодіє з партнерами з інших країн, лобіює їхні взаємини з бізнесом та урядами, передає прес-служба Полтавської ОДА. 

Для реалізації завдань ІУТП налагодила тісну співпрацю з Посольством України в Королівстві Іспанія, Генеральним консульством у Барселоні, консульством у Малазі, Почесним консульством України у Валенсії, Посольством Королівства Іспанії в Україні, органами державної влади та місцевого самоврядування, громадськими організаціями української діаспори, підприємцями, ЗМІ тощо.

Також на зустрічі говорили про обласні торгівельні об’єкти. Зокрема згадали машинобудівну галузь та гірничозбагачувальну промисловість, представлені у Кременчуці та Горішніх Плавнях. Не оминули увагою нафтогазовий комплекс — другий в Україні за потужністю з видобутку вуглеводнів і перший з видобутку газового конденсату, агропромисловий комплекс, експорт сировини тощо.

«Ми впевнено виводимо наші підприємства зі стану стагнації, до якої призвели події після Революції Гідності — вони вже оговтуються. Зупиняємо динаміку відтоку кваліфікованих кадрів робітничих професій. ЄС вимагає дотримання високих стандартів виробництва, тож немає можливості втрачати хороших спеціалістів,» - зазначив перший заступник голови Полтавської ОДА Андрій Пісоцький.

Гість зазначив, що Торгова палата може сприяти підприємствам Полтавщини у виході на іспанський ринок.

Обговорили також проведення Міжнародного економічного Форуму «Полтавщина: створюємо разом нові можливості», до якого область готується у жовтні. Саме на Форумі ІУТП зможе презентувати свої можливості широкій аудиторії, налагодити контакти з підприємствами.  По закінченні Форуму підпишуть Меморандум про співпрацю між Торговою палатою та Полтавською ОДА. 

Стрічка новин