У Миргороді видаватимуть біометричні паспорти й ID-картки у ЦНАПі

У Миргороді видаватимуть біометричні паспорти й ID-картки у ЦНАПі

У Центрі надання адміністративних послуг у Миргороді з 10 серпня 2017 року увели нові послуги. Тепер там можна оформити паспорт громадянина України в формі ID-картки та закордонний біометричний паспорт.  

Такими послугами у місті вже  скористалися 42 особи.

Для оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон громадянину необхідно при собі мати паспорт громадянина України, код та паспорт громадянина України для виїзду за кордон старого зразка, якщо такий є.

Для оформлення дитячих закордонних паспортів необхідно мати свідоцтво про народження, фото 10*15 на білому фоні (якщо немає 12 років) та присутність одного з батьків з паспортом громадянина України. Якщо на момент народження дитини один з батьків особа без громадянства або іноземець при собі необхідно мати довідку про належність до громадянства України дитини.

 Оформлення в регламентному режимі біометричного закордонного паспорта коштує 557 грн. 32 коп. та видається не пізніше ніж через 20 робочих днів з дня оформлення заяви-анкети на його отримання. Оформлення в терміновому режимі коштує 810 грн. 32 коп. та видається через 7 робочих днів з оформлення заяви-анкети на його термінове отримання, передає myrgorod.pl.ua.

Для зручності громадян у ЦНАПі працює термінал самообслуговування, де можна оплатити відповідні послуги.

Стрічка новин