Рятувальники ДСНС отримали нове сучасне обладнання та захисний одяг з Німеччини

Рятувальники ДСНС отримали нове сучасне обладнання та захисний одяг з Німеччини

17 серпня, у Києві, на території 1-го Спеціального центру швидкого реагування та гуманітарного розмінування ДСНС України відбулася церемонія передачі нового сучасного обладнання та захисного одягу для рятувальників від Уряду Німеччини. Участь у заході взяли заступник Голови ДСНС України Руслан Білошицький, Заступник директора GIZ в Україні Фолькер Боде, Керівник проекту “Підтримка України в управлінні надзвичайними ситуаціями” Крістіан Пошман та представники апарату ДСНС.

“Починаючи з 2015 року спільно з Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ ми реалізуємо проект «Підтримка України в управлінні надзвичайними ситуаціями», що виконується на замовлення Уряду Німеччини. І сьогодні до підрозділів ДСНС наші німецькі партнери передають 1 500 комплектів захисного протипожежного одягу на суму 20,5 млн. грн. та 930 сучасних дихальних апаратів з комплектуючими загальною вартістю 27,3 млн. грн”, - зазначив Руслан Білошицький.

За словами ж заступника директора GIZ в Україні Фолькера Боде, це обладнання та спорядження, є не тільки допомогою, а і свідченням підтримки та подяки за ту роботу, яку щоденно виконують рятувальники ДСНС.

“У своїй роботі ви допомагаєте усім, хто цього потребує. Іноді — ціною власного життя. І це викликає велику повагу. З передачею цього оснащення Уряд Німеччини прагне зроби внесок для покращення умов вашої щоденної праці та захистити ваші життя під час виконання службових обов'язків”, - наголосив Фолькер Боде.

В свою чергу, Крістіан Пошман зазначив, що співпраця між Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ та Держслужбою України з надзвичайних ситуацій не обмежується лише технічною підтримкою: “Для підвищення рівня підготовки фахівців ДСНС ми регулярно проводимо низку тренінгів та надаємо підтримку у розробці концепції децентралізації”, - зауважив пан Пошман.

Стрічка новин