Рибалять по-чорному: рибоохоронний патруль Полтави за два дні зафіксував 7 порушень

Рибалять по-чорному: рибоохоронний патруль Полтави за два дні зафіксував 7 порушень

Заборонені знаряддя та виловлену рибу вилучили, на порушників склали протоколи про правопорушення - робота патрульних всього за два дні поблизу села Липове Глобинського району на території Сулинської затоки Кременчуцького водосховища.

В п’ятницю 11 серпня Полтавський рибоохоронний патруль виявив три порушення «Правил любительського і спортивного рибальства». Порушники в забороненому для рибальства місці в забрід встановили заборонені знаряддя — сітки риболовні мисинові. Перший виловив 2 ляща вагою 2 кг. Сума заподіяних державі збитків становить 602 грн. Другий виловив 2 сазана вагою 6 кг, чим заподіяв державі матеріальних збитків на суму 1204 грн. Третій виловив 2 ляща i 1 сазан загальною вагою 5 кг, чим заподіяв державі збитків на суму 1204 грн, передає Полтавський рибоохоронний патруль.

В суботу 12 серпня виявили одне порушення на Дніпродзержинському водосховищі. В районі села Дереївка Онуфріївського району Кіровоградської області громадянин ловив рибу з гумового човна на три донні вудки. Він спіймав 10 карасів сріблястих загальною вагою 5,5 кг. Чоловік перевищив добову норму вилову на 2,5 кг, завдані збитки становить 170 грн. Це є грубим порушенням ч. 4 ст. 85 КУпАП, п. 4.6. «Правила любительського і спортивного рибальства».

В неділю 13 серпня інспектори виявили ще 2 порушення на Дніпродзержинському водосховищі. Це сталося в районі селища Келеберда громадянин ловив рибу спінінгом з блешнею з гумового човна під мотором без реєстраційних номерів. Він впіймав 2 окуня, чим завдав збитків на суму 34 грн. Це порушення п 3.15 «Правил любительського та спортивного рибальства». Поблизу села Успенка Онуфрієвського району Кіровоградської області під час рибоохоронного патрулювання виявили та вилучили з води безхазяйну ліскову сітку з рибою. Вилучили 7 штук карася сріблястого вагою 3 кг. За результами склали акт безхазяйного майна.

В понеділок 14 серпня на річці Ворскла в районі села Вільховатка на території ЛРП «Нижньоворсклянський» громадянин ловив рибу забороненими знаряддями лову — лісковими сітками в забрід. Чоловік виловив риби на 5016 грн: лин — 1 шт, судак — 1 шт, плітка — 20 шт. 

Всього за вихідні інспектори виявили 7 порушень на загальну суму 8230 грн.

Полтавський рибоохоронний просить рибалок бути відповідальними та дотримуватись правил рибальства.Про випадки браконьєрства повідомляти телефон «гарячої» лінії Держрибагентства: 0-800-50-52-50.

Стрічка новин