1,3 млн. гривень виділили додатково для оздоровлення учасників АТО

1,3 млн. гривень виділили додатково для оздоровлення учасників АТО

У Полтавській області виділили додаткові кошти на забезпечення учасників АТО санаторно-курортними путівками. У 2017 році змінили порядок забезпечення – учасник АТО може вільно обирати санаторно-курортний заклад відповідно до медичних показань.  

Забезпечуватимуть путівками шляхом відшкодування вартості послуг санаторно-курортним закладам на підставі тристоронньої угоди, укладеної між учасником АТО, управлінням соціального захисту населення та санаторієм.

Зазначають, що вартість санаторно-курортного лікування за рахунок коштів державного бюджету не може перевищувати граничний розмір вартості путівки, визначений Мінсоцполітики. Коли вартість санаторно - курортного лікування в обраному санаторії перевищує визначений граничний розмір вартості путівки, доплата цієї різниці здійснюється за рахунок власних коштів учасника АТО, передає Полтавська ОДА.

У квітні 2017 року в області виділили 854 тис. грн. для забезпечення санаторно-курортним лікуванням 140 учасників АТО, станом на 10.08.2017 уклали 88 угод для надання послуг з санаторно-курортного лікування.

У серпні 2017 року в області виділили додаткові кошти на оздоровлення учасників АТО в сумі 1,3 млн. грн. Це дозволить оздоровити 204 учасника бойових дій з числа учасників антитерористичної операції.

Нагадуємо, для забезпечення санаторно – курортним лікуванням учаснику антитерористичної операції потрібно звернутися до органів соціального захисту населення з довідкою лікувальної установи форми № 70/о та пакетом документів (паспорт (копія та оригінал), копія посвідчення учасника бойових дії або інваліда війни, довідка про безпосередню участь в антитерористичній операції).

Через органи соціального захисту населення не забезпечуються санаторно-курортними путівками учасники АТО, які підлягають забезпеченню путівками через органи Міноборони, МВС, СБУ, ДСНС, Адміністрацію Держприкордонслужби, Адміністрацію Держспецзв'язку та інші державні органи відповідно до Порядку забезпечення санаторно-курортними путівками до санаторно-курортних закладів військовослужбовців, ветеранів війни, ветеранів військової служби, органів внутрішніх справ та деяких інших категорій осіб і членів їх сімей, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 27.04.2011. № 446.

Стрічка новин