5 квартир до професійного свята

У Полтаві поліцейським вручили сертифікати на отримання житла. Два – представникам обласного управління, решту – міського відділу.

Друга річниця створення Національної поліції в Україні. Урочистості у полтавському відділі. Дільничних офіцерів, слідчих, увесь особовий склад міського відділу з професійним святом вітає мер Полтави Олександр Мамай. Почесні грамоти, нагрудні знаки та квіти для тих, хто охороняє містян і стежить за правопорядком. 

Окремим сюрпризом від міської влади стали три сертифікати на отримання квартири у Полтаві.

Максим Лазько, старший слідчий відділення поліції №1 

- Якщо чесно, то навіть не сподівався. А так – дуже довго чекав, проживав в гуртожитку. Також хочу виразити велику вдячність нашому міському голові Олександру Федоровичу за підтримку, за привітання.

Таким чином, говорить міський голова, намагаються заохочувати працівників, які сумлінно виконують свої службові обов'язки. Крім цього, влада дбає про матеріальне забезпечення самих підрозділів поліції.

Олександр Терела, начальник Полтавського відділу поліції ГУ НП в Полтавській області 

- В цьому році вдалося придбати завдяки депутатському корпусу 3 нових автомобілі Рено Докер. Можливо, придбаємо ще два автомобілі, які будуть розподілені: один на відділенні №1 - Київське відділення поліції, і другий - на відділення №2 - це Подільське відділення поліції.

Нові автомобілі дозволять оперативніше реагувати на правопорушення. До того ж, вже незабаром на поміч поліцейським прийдуть сотні камер відоспостережень по місту.

Олександр Мамай, Полтавський міський голова

- По місту буде 368 камер відеоспостереження. Це камери - найсучасніші. Це камери, які самі будуть впізнавати номерні знаки. Це камери, які самі навіть будуть впізнавати обличчя людини. Якщо людина знаходиться в розшуку і проходить повз цю камеру (фокус камери буде дуже великим), камера запеленгує цю людину і одразу подасть сигнал на оперативний штаб.

Нині стосовно цього проекту, що має назву «Безпечне місто», у Полтаві проходить тендер.

Стрічка новин