Історична подія у політичному житті

Соціалісти та соціал-демократи об'єднуються, аби побороти рейдерське захоплення. Вихідними у Полтаві відбувся з'їзд активістів цих двох політсил. Під час нього очільники організацій обговорювали, як взаємодіятимуть у рамках підписаної політичної угоди. І розповіли про те, що разом готуватимуться до майбутніх виборів у державі.

Вперше в історії України відбувається спільне розширене засідання обласного комітету Соціалістичної партії і політичної ради Полтавської обласної організації Соціал-демократичної партії. Таким чином політичні сили дають відсіч опонентам, які намагаються реалізувати рейдерське захоплення. 8 липня цього року відбувся псевдо-з'їзд соціалістів з подачі колишнього керівника партії Петра Усенка. Там ніби обрали новим головою політсили радника міністра МВС Іллю Киву. І вже за кілька днів у Міністерстві юстиції зареєстрували призначення. Соціалісти запевняють: це фальсифікація і неправда. І вони вже на шляху, аби побороти це.

Степан Бульба, перший секретар Полт.обл.комітету Соціалістичної партії України

- Захистити Соціалістичну партію від рейдерських атак від нинішньої влади у вигляді Міністерства внутрішніх справ і Міністерства юстицій. Це першочергове завдання. А після того – відстоявши своє право керувати усередині партії, за принципом демократичного централізму, ми зможемо виконувати всі інші завдання.

Соціалісти і соціал-демократи підписали угоду про співпрацю, і тепер налагоджують взаємодію. Для цього Сергій Каплін вирушив в тур 50-містами України, щоб визначити напрямки спільної роботи. Лідер Соціал-демократів – людина, яка першою підтримала колег-соціалістів, не боїться відкрито говорити про справжнє безчинство.

Сергій Каплін, народний депутат України, голова Соціал-демократичної партії (СДП)

- Це рейдерське захоплення для мафії Яценюка, для мафії Авакова виявилося невдалим. Ви бачите гучні скандали щоденно через неймовірну корупцію в рядах цього мафіозного спруту Авакова-Яценюка. Вони мало надзвичайно аферистичний, авантюристичний план – посадити у крісло Соціалістичної партії, якій 27 років, Арсена Авакова.

СПУ та СДП готують спільний з’їзд і конференцію лівоцентристських сил Східної Європи під егідою міжнародної організації лівих Соцінтерну, яка втрутилась в ситуацію зі спробою викрадення Соцпартії. Лівим спільними зусиллями вже вдається встановлювати справедливість. По окремим областям, зокрема, Полтавській, Волинській, вже вдалося виграти суди і поновити своїх керівників політичних осередків. 

Сергій Каплін, народний депутат України, голова Соціал-демократичної партії (СДП)

- Залишились лічені тижні, і ми відновимо справжнє, легітимне керівництво Соціалістичної партії України в реєстрах Міністерства юстиції, і розпочнемо підготовку до виборів Президента України. Ми всі разом висунемо свого єдиного кандидата, який переможе. І в України буде дійсно Президент від землі, від народу, який не сидітиме з депутатами у залі парламенту, у ложі, а буде, коли треба, разом з народом під стінами Верховної Ради України. Тоді, коли прийматимуться важливі конституційні зміни.

І, звичайно, соціалісти та соціал-демократи йтимуть на вибори місцеві, бо мають досвід, підтримку профспілок і чітку економічну програму порятунку країни. Це створення клімату для розвитку малого і середнього бізнесу, подолання олігархії, розвиток енергетики і сільського господарства, створення нових заводів і фабрик. Через економічне зростання, переконує Сергій Каплін, Україна прийде до миру, стабільності і нормального життя для кожної людини.

Стрічка новин