1 серпня стартує вільна торгівля між Україною та Канадою

1 серпня стартує вільна торгівля між Україною та Канадою

Угода про вільну торгівлю між Україною та Канадою запрацює 1 серпня 2017 року, напередодні посол України в Канаді Андрій Шевченко дасть брифінг з актуальних питань.

"У вівторок, 1 серпня, офіційно стартує вільна торгівля між Україною та Канадою: вступить у силу наша угода про вільну торгівлю", - цитує А.Шевченка посольство України в Канаді.

Напередодні, 31 липня, посол проведе тематичний брифінг для українських журналістів.

"Обговорюватимемо: основні положення Угоди про вільну торгівлю; нові можливості для українських компаній; перспективи для українсько-канадської торгівлі", - додав дипломат.

Як повідомлялося, угода з 1 серпня скасує 98% тарифів на експортовані до Канади українські товари, для канадських товарів одразу буде скасовано 72% тарифів, а протягом семи років безмитний експорт виросте до 98%. Крім того, взаємно відкриваються ринки державних закупівель. Окремі розділи угоди захищають електронну комерцію і інтелектуальну власність.

Угоду було підписано в Києві 11 липня 2016 року. Верховна Рада ратифікувала її 14 березня 2017 року. Президент Петро Порошенко підписав закон про ратифікацію 3 квітня 2017 року.

Стрічка новин