Соціал-демократична партія готує позов проти радикалів

Таку реакцію спровокували заяви представників партії Олега Ляшка про корупційну діяльність нинішнього керівництва комунального підприємства «Полтавафарм», яке очолює Валерій Прядко, що вже спростували ревізори.

Ця аптека розташовується на території обласної лікарні. Вона – одна із понад 300 об'єктів мережі «Полтавафарм». Цього дня тут – очільник підприємства Валерій Прядко. Разом із своїм однопартійцем, лідером Соціал-демократичної партії Сергієм Капліним, він перевіряє роботу підлеглих. Із березня 2016 року Валерій Прядко почав виконувати обов'язки директора «Полтавафарм». З того часу, говорить, на підприємстві багато що змінилося.

Валерій Прядко, в.о. директора КП «Полтавафарм»

- Змінилася цінова політика, змінилися підходи до закупівель. Був в понеділок у Києві, зустрічався з одним із керівників українських заводів для того, щоб працювати напряму з українськими заводами. Це – наша політика. Коли я прийшов, ми її почали втілювати у життя. Зараз більше 30 українських виробників, з якими у нас заключені контракти напряму.

Проте така діяльність Валерія Прядка на посаді керівника підприємства прийшлася не всім до вподоби.

Сергій Каплін, лідер Соціал-демократичної партії (СДП)

- Звичайно, це стало поперек горла, як кістка, окремим політичним силам, які збиралися прийти сюди, очолити це підприємство і грабувати простих, пересічних людей, піднімаючи ціни на продукцію, виводячи кошти в офшори і таке інше. Ми цього не дозволили і не дозволимо.

Відтак, кажуть соціал-демократи, радикали розповсюдили в пресі інформацію про збитки на комунальному підприємстві. Аудитори ж, ретельно перевіривши всю господарську діяльність «Полтавафарму», ніяких порушень не знайшли.

Сергій Каплін, лідер Соціал-демократичної партії (СДП)

- КРУ провело розслідування на підприємстві згідно з заявами Мосійчука та інших радикалів, не виявило жодного порушення. Вердикт КРУ наступний: за час діяльності депутата від Соціал-демократичної партії, керівника «Полтавафарм» Валерія Прядка жодних порушень і збитків підприємству не нанесено.

Валерій Прядко, в.о. директора КП «Полтавафарм»

- Насправді не влаштовує така ситуація на «Полтавафарм» тих людей, які там не працюють. Тому що стабілізувалося, тому що позитивна тенденція, тому що покращуються результати, тому що покращуються аптеки, збільшується кількість людей, які приходять до аптек «Полтавафарм».

На сьогоднішній день, говорить Сергій Каплін, підприємство, партія та особисто Валерій Прядко подаватимуть позов проти нардепа Мосійчука за нанесення моральної шкоди і репутаційних збитків «Полтавафарму» та СДП.

Стрічка новин