В Оржиці директора місцевого філіалу держпідприємства впіймали на хабарі

Неправомірну вигоду чоловік вимагав від одного із підприємців за надання тому можливості користуватися складськими приміщеннями. Під час передачі грошей посадовця затримали.

В Оржиці директор місцевого філіалу державного підприємства, користуючись своїм службовим становищем, хотів розбагатіти на 9 тисяч гривень. Таку суму грошей у вигляді хабара він вимагав в одного із підприємців. Цей факт задокументували працівники відділу спецполіції Полтавщини спільно з оржицькими поліцейськими та співробітниками Лубенської місцевої прокуратури.

Руслан Бірюков, заступник начальника ГУ НП в Полтавській області

- Директор одного із філіалів державного підприємства вимагав від приватного підприємця, який проживає там, на районі, хабар за право користуватися складськими приміщеннями, які належать державному підприємству. В ході проведення відповідних заходів було задокументовано факт вимагання хабаря, та вже на «гарячому» співробітниками поліції його затримано.

За цим фактом тривають слідчі дії, директору оголошено про підозру. Йому може загрожувати позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з конфіскацією майна.

Стрічка новин