В Україні завершено призов офіцерів запасу

В Україні завершено призов офіцерів запасу

Відібрані 1000 офіцерів запасу, які за контрактом поїдуть у зону АТО

Про це сьогодні журналістам перед початком засідання уряду повідомив міністр оборони Степан Полторак.

«Немає ніяких проблем. 1000 чоловік (відібрано для проходження служби - УНІАН). Практично відбір цих людей завершений», - сказав він. Полторак також пояснив, чому офіцерів запасу не призивали з самого початку АТО.

«Я хотів би сказати, що було дуже багато критики, чому ми не зробили це з початку АТО. Тому що рівень підготовки офіцерів запасу є недостатнім для того, щоб цих людей залучати до ведення бойових дій. Тому що їх треба, і ми так плануємо, спочатку призвати, потім відправити до навчальних центрів , там вони оновлять свої знання та практичні навички, а після цього вони поповнять наші ряди у військових частинах, які виконують завдання не в зоні проведення АТО», - наголосив міністр. 

Він також наголосив, що в зону проведення АТО «поїдуть тільки ті офіцери запасу, які добровільно підпишуть контракт та залишаться для подальшого проведення служби». «Це потрібно для того, щоб у нас був резерв. Мобілізаційний резерв, у тому числі. Така форма підготовки такої категорії повинна проводитись у країні, яка дбає про свою безпеку», - підкреслив Полторак. Він також зазначив, що на сьогодні в Україні на обліку перебуває близько 96 тис. офіцерів запасу.

Стрічка новин