Бойовик підбіг до автомобіля СММ і спробував розбити прикладом бічне скло, а потім відкрив вогонь з автомата

Бойовик підбіг до автомобіля СММ і спробував розбити прикладом бічне скло, а потім відкрив вогонь з автомата

Спостерігачі Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ повідомили подробиці нападу на них з боку бойовиків терористичної організації "ДНР" в окупованій Ясинуватої 20 червня 2017 року.

Перший патруль місії з шести співробітників на двох броньованих автомобілях, перебуваючи в спостережному пункті, розташованому на залізничній станції, побачив двох бойовиків, один з яких був озброєний автоматом (типу АК) і прямував у західному напрямку, на відстані близько 80 метрів від позиції спостерігачів.

"Другий патруль ОБСЄ в складі шести співробітників на двох броньованих автомобілях був приблизно в 150 метрах на захід від місця розташування першого патруля і на відстані близько 100 метрів від цих двох чоловіків. Об 11:06 обидва патрулі почули чергу зі стрілецької зброї і визначили, що вона лунала з місця, де перебували двоє чоловіків", - зазначили в прес-службі.

Потім ці чоловіки, обличчя яких було затулено балаклавою і пов'язкою, попрямували до цього патруля і почали в агресивній формі щось кричати в бік спостерігачів. Після цього вони зникли.

Об 11:10 обидва патрулі спробували полишити цей район.

Коли другий патруль збирався їхати, бойовик підбіг до автомобіля СММ і спробував спочатку відчинити двері з боку водія, а потім розбити прикладом бічне скло.

"Йому це зробити не вдалося, і він побіг за першим автомобілем патруля. Після цього він повернувся і націлив автомат на водія і пасажира на передньому сидінні в другому автомобілі патруля ОБСЄ", - наголосили в прес-службі.

У відповідь на цю загрозу обидва співробітники місії підняли руки вгору.

"Коли озброєний чоловік підійшов до бічної частини автомобіля і спробував відчинити двері з боку пасажира на передньому сидінні, водій натиснув на педаль газу. Поки автомобіль СММ від'їжджав, озброєний чоловік втиг ударити прикладом бічне заднє скло з правого боку, тим самим трохи пошкодивши його. Потім спостерігачі побачили, що він випустив у повітря чергу зі стрілецької зброї, після чого здійснив три постріли", - сказали в прес-службі.

За їхньою оцінкою, вогонь було спрямовано на автомобіль патруля. Кулі в автомобіль не влучили.

Об 11:21 тоді, як усі автомобілі патрулів СММ полишали цей район, спостерігачі бачили, що терорист тримав їх на прицілі свого автомата. Згодом спостерігачі успішно повернулися на свою базу в Донецьку.

Стрічка новин