Місто дітей

Такий вигляд мала Полтава 1 червня. У Корпусному парку не залишилось місця для дорослих, адже всю центральну точку заполонили діти. Парк для них перетворили на містечко спорту, розваг, майстер-класів, концертів і солодощів. За приблизними підрахунками, у Полтаві нині – близько 40-50 тисяч дітей.

Мольберти, стільчики, інструменти і повітряні кульки. Полтавські діти – на пленері у Корпусному парку. В одній руці – морозиво, в іншій – фломастери. Еліана малює рибку. 

Еліана, вчиться у Малій академії мистецтв

- Я люблю малювати фломастерами на папері. А ще фарбами на тканині – батік.

Природа і тварини найбільше імпонують десятирічній художниці. Сьогодні – одне з її найулюбленіших свят – День захисту дітей. Від чого треба обороняти зараз маленьких українців – дівчинка має одну відповідь. 

Еліана, вчиться у Малій академії мистецтв

- Від війни.

1 червня на центральному п'ятачку Полтави – практично всі діти. 

Під патронатом міського голови Олександра Мамая тут – загальноміське свято до Міжнародного дня захисту дітей.

Олександр Мамай, Полтавський міський голова

- Сьогодні хочу висловити всім мамам будинків сімейного типу, які взяли дітей на виховання. Сьогодні хочу подякувати всім освітянам, всім педагогічним працівникам, бо вони, у першу чергу, і переймаються нашими дітьми. Хочу висловити подяку всім батькам, які не залишаються осторонь своїх дітей і живуть заради них.

Прийшли до парку і великі полтавські родини. У Олени Мацицької – двоє хлопців і 3 дівчат, яких вона забрала з інтернату. Їм є що побажати іншим.

Олена Мацицька, мама

- Кожен згадав і сказав: у мене було дуже гарне дитинство. У мене були люблячі мама, тато, ми бажаємо всім дітям!

- Як будете відзначати?

- У нас є торт, який подарував Олександр Федорович. У нас буде сьогодні чай, морозиво. Ми дуже раді!

Зараз сім'я планує літній відпочинок.

Діма

- Ми будем їхати у табір 5 числа, а потім будемо їхати до Америки. У нас там є друзі, нас запрошують, і ми туди вже другий рік їдем всією родиною.

Для дітей у Корпусному парку підготували розважально-ігрову програму: тут і всеможливі майстер-класи, аквагрим, фотозона, змагання у конкурсах та естафетах, виступи різних колективів. 

Олександр Мамай, Полтавський міський голова

- Буде безліч подарунків, буде безліч нагороджень. Сьогодні ми підготували більш ніж дві тисячі порцій морозива, більше тисячі порцій поп-корну. Сьогодні безкоштовно працюють 4 батути, безкоштовно працює гірка.

Також безкоштовними зробили 1 червня і комунальні атракціони у міському парку відпочинку «Перемога», і під час свята роздали тисячу квитків на каруселі.

Стрічка новин