Творчий екзамен – «на відмінно»

Студія естрадного вокалу Геннадія Рагуліна підбила підсумки своєї роботи за рік. У Галереї мистецтв діти тішили присутніх у залі своїм співом, дорослі ж – з «Фонду захисту і підтримки талановитих дітей» ім.А.Кукоби – презентували їм подарунки.

Валерія Носенко, учасниця Студії естрадного вокалу Геннадія Рагуліна

- Мені подобається співати, тому що я дуже хочу стати артисткою, щоб мене всі знали.

Ці дитячі мрії допомагає втілювати у життя Студія естрадного вокалу Геннадія Рагуліна. Її маленькі зірочки, попри юний вік, вже досвідчені артисти. Свій колектив вони називають особливим.

Маргарита Асауленко, учасниця Студії естрадного вокалу Геннадія Рагуліна

- Тут дуже добрі викладачі, вони дуже добре викладають. Ми дуже багато де виступаємо. Мені дуже подобається у цій студії. Тут – мої друзі.

Творчий звіт для учасників студії – скоріш не суворий екзамен, а ще одна нагода зустрітися із улюбленим глядачем. Протягом цього навчального року вони, кажуть викладачі, часу дарма не гаяли, активно брали участь у різноманітних заходах.

Маргарита Рагуліна, керівник Студії естрадного вокалу Геннадія Рагуліна

- Ми працювали, ми надихалися, ми маємо перемоги, маємо лауреатів у міських, обласних, міжнародних, всеукраїнських конкурсах, взагалі в Полтаві, в області найбільше.

Цього дня своє вокальне мистецтво юні співаки дарують у Галереї мистецтв. Тут для них свято влаштував «Фонд захисту і підтримки талановитих дітей» ім.А.Кукоби. Його почесний голова Віра Кальник нагородила учасників концерту дипломами та подарунками. А малеча презентувала присутнім концертну програму під назвою «Ми – майбутнє твоє, Україна».

Маргарита Рагуліна, керівник Студії естрадного вокалу Геннадія Рагуліна

- Цю тему обирали разом з дітьми. Вони самі допомагали у написанні сценарію. Вони дуже переживають через ті події сумні, які в нашій країні останніми роками існують. І вони закликають до того, що насправді дітям у День захисту дітей необхідний мир.

Мир, злагоду та безтурботне дитинство можна побачити на цих світлинах. До свята 1 червня у Галереї мистецтв «Фонд захисту і підтримки талановитих дітей» спільно з фотокореспондентами Сергієм та Іллєю Назаркіними влаштував фотовиставку «Дитячі усмішки». Вона триватиме до 18 червня.

Стрічка новин