У Полтаві чоловік зривав з жінок золоті ланцюжки

Викрадені коштовності потім здавав до ломбарду, отримані гроші витрачав на власні потреби. Затримати його вдалося після одного із таких грабунків.

Серед білого дня Надія Юхимівна залишилася без золотого ланцюжка. Біля під'їзду вона зустріла незнайомця.

Надія Юхимівна, потерпіла

- Я раз – відкрила і кажу: «Проходь». Пропустила його вперед. І він бігом-бігом попереду. А він до другого поверху дійшов і обертається, начеб-то не туди потрапив і хоче ніби бігти назад. Я до стіночки стала. А він по ходу пробігає (я була навіть у цій кофті), хап ланцюжок з кулоном, у мене ланцюжок із кулон був.

Зловмисник втік. Налякана жінка одразу кинулася до телефону повідомити про те, що трапилося, до поліції. Правоохоронцям за допомогою камер відеоспостереження неподалік місця злочину вдалося встановити особу грабіжника і затримати його.

затриманий

- Я цей ланцюжок заклав у ломбард, ну а кошти витратив на власні потреби.

Затриманим виявився 23-річний раніше судимий чоловік, якого нині підозрюють у причетності до ще кількох подібних випадків.

Сергій Махно, начальник відділення №1 поліції Полтави

- На сьогоднішній день слідством доведено вже 4 грабунки, 4 епізоди, по яких проводяться всі необхідні слідчі дії. Причетність даного громадянина до інших злочинів як на території міста Полтави, так і по території держави зараз встановлюється.

Зараз чоловік знаходиться під вартою. За скоєне йому може загрожувати покарання від 4 до 6 років позбавлення волі.

Стрічка новин