Майже 299 млн. грн. до державного бюджету перерахувала Полтавська митниця

Про це її представники повідомили на брифінгу, а ще – підбили підсумки роботи Полтавської митниці Державної фіксальної служби України за квітень цього року.

В Полтавській митниці звітували про роботу за квітень поточного року.

Валерій Остапчук, в.о. обов’язки начальника Полтавської митниці ДФС

- Індикативний показник на квітень місяць становив 288,8 млн. грн. Митницею фактично перераховано в бюджет 298,8 млн. грн. Тобто, плановий індикативний показник виконано на 103,5%. Ця сума на 26,5 млн. грн. перевищує суму в квітні 2016 року.

Валерій Остапчук зауважив, що при виконанні показників загальний товарообіг в порівнянні з 2016 роком зменшився. Хоча при цьому експортний товарообіг виріс на 4,5%, проте стався спад імпортного товарообігу на 13%. 

Валерій Остапчук, в.о. обов’язки начальника Полтавської митниці ДФС

- Якщо брати в цифрах, то експортний товарообіг в квітні 2017 року склав 77,1 млн доларів США, а в квітні 2016 року цю цифру була 73,9 млн доларів США. По імпорту – 39,4 млн доларів США в квітні 2017 року і 45,2 млн доларів США – в квітні 2016 року.

Як повідомив Валерій Остапчук, за квітень 2017 року вантажі експортувалися до 59 країн, а імпортні поставки надійшли з 39. У минулому році Бюджетним кодексом України запроваджено в дію експеримент по фінансуванню забезпечення організації заходів з розвитку автомобільних доріг загального призначення. Тобто, при перевиконанні індикативного показника митними органами від суми перевиконання 50% повертається в регіон для фінансування будівництва автомобільних доріг загального призначення. Таким чином, в поточному році за рахунок перевиконання індикативних показників Полтавською митницею на реконструкцію автомобільних доріг в області надійшло 36,5 млн. грн.

Стрічка новин