У гінекологічному відділенні п'ятої лікарні пацієнтів прийматимуть в оновлених палатах

У медичному закладі закінчується ремонт усіх приміщень. На ці цілі торік з міського бюджету виділили майже 1,5 млн гривень. У поточному році додали ще 300 тисяч.

5-та міська клінічна лікарня з'явилася в Полтаві у 1985 році. Відтоді капітального ремонту заклад не знав. Минулого року на приведення гінекологічного відділення до ладу з міської казни виділили близько 1,5 млн гривень. 

В'ячеслав Томенко, головний лікар 5 МКЛ

- Нам вдалося зробити ремонтні роботи як загально-будівельні: це включає в себе і заміну сантехніки, каналізації, теплопостачання і водовідведення. І одночасно ми провели ремонтні роботи, зробили нові палати на першому поверсі. Великою проблемою були туалети, сучасні, з гарною вентиляцією.

Окремо зробили санвузол для людей з особливими потребами. Це приміщення більш просторе та обладнане спеціальними поручнями. Так само відремонтували операційні та маніпуляційні. Останні отримали яскраву плитку на стінах. 

Анна Батуніна, старша медсестра гінекологічного відділення 5 МКЛ

- Плитку підбирали з розрахунку, що якщо пацієнт заходить в якийсь кабінет, йому було приємно там знаходитися.

1,5 млн гривень освоїли, проте. аби закінчити ремонт, виникла потреба у додаткових коштах. Їх у сумі 300 тисяч гривень міська влада знайшла у бюджеті Полтави. 

Андрій Матковський, депутат Полтавської міської ради

- Не дивлячись на те, що бюджет міста в цьому році у нас складний, все ж таки ми знаходимо кошти, і в цьому році додатково на галузь медицини виділяється більше 20 млн гривень, саме для того, щоб наводити лад в наших відділеннях, наших міських лікарнях. Крок за кроком ми це маємо зробити.

Ремонт гінекологічного відділення 5 міської клінічної лікарні планують закінчити у травні цього року.

Стрічка новин