За вихідні патрульними зупинили 10 водіїв, що керували транспортом з ознаками сп'яніння.

За вихідні патрульними зупинили 10 водіїв, що керували транспортом з ознаками сп'яніння.

Патрульні Полтави задокументували 10 фактів керування транспортом особами, що мали ознаки наркотичного або алкогольного сп’яніння.

Учора, близько 17-ї години, патрульний екіпаж на Харківському шосе зупинив автомобіль Toyota Corolla, за порушення правил дорожнього руху.

Спілкуючись із 42-річним водієм, інспектори помітили, що він має явні ознаки наркотичного сп’яніння. Громадянину запропонували пройти огляд у наркологічному диспансері, однак, він відмовився.

На водія Toyota Corolla склали 2 адмінматеріали за статтями: 126 ч. 1 (керування транспортним засобом особою, яка не має при собі або не пред'явила для перевірки посвідчення водія відповідної категорії або реєстраційного документа на транспортний засіб) та 130 (керування ТЗ у стані сп’яніння).

Також, цієї ж доби, близько 22-ї години ночі охоронці порядку помітили автомобіль ВАЗ 2101, що рухався з порушенням правил дорожнього руху. Транспортний засіб зупинили. 32-річний водій мав ознаки алкогольного сп'яніння. Перевіривши громадянина на алкотестері, стан сп’яніння підтвердився результатом – 1,89 проміле.

Патрульна поліція Полтави нагадує, що керування в стані алкогольного чи іншого сп’яніння є найбільш тяжким порушенням у сфері безпеки дорожнього руху!

Пам’ятайте, що водій у стані сп’яніння є загрозою для життя та здоров’я інших учасників дорожнього руху – водіїв, пішоходів, велосипедистів, а також і для самого себе!

Стрічка новин