Діти з усієї області змагалися у конкурсі образотворчого мистецтва

«Барвисте перевесло» – обласний конкурс з образотворчого мистецтва, у якому взяли участь 80 вихованців із 23 позашкільних навчальних закладів Полтавщини. Захід провели в Полтавському обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді.

«Барвисте перевесло» – обласний конкурс з образотворчого мистецтва. Цьогоріч його учасниками стало 83 вихованця із 24 позашкільних навчальних закладів Полтавщини.  

Наталія Дешко, методист ОЦЕВУМ

- Кожного року ми пропонуємо дітям тему конкурсу. Цього року ми обрали тему: «Країна, в якій я мрію побувати». Ми пропонуємо дітям відтворити свої мрії за допомогою мистецтва, а потім, в майбутньому, можливо, і втілити в життя.

Дітей поділили на дві вікові категорії: від 10 до 13 і від 14 до 17 років. Конкурс проходив у трьох номінаціях: живопис, графіка та скульптура. 

Інеса Денисенко, учасниця конкурсу 

- Я буду приймати участь у відділені живопис. Буду малювати країну, до якої мрію потрапити. Це буде або Норвегія, або Італія.

Даша Великодворська, учасниця конкурсу 

- Сьогодні я буду ліпити пам'ятник мудрої думки, де людина буде пиляти гілку, на якій сама і сидить.

Протягом трьох годин учасники самостійно виконували конкурсне завдання, а після цього – усно захищали свої роботи. Головна мета конкурсу – виявити і підтримати талановитих дітей, які займаються академічними видами образотворчого мистецтва.

Стрічка новин