На Донбасі загиблі та поранені попри перемир'я

На Донбасі загиблі та поранені попри перемир'я

Умови режиму тиші на Донбасі порушуються. Українські військові повідомляють про загиблих та поранених унаслідок обстрілів з боку сепаратистів.

Всупереч узгодженому перемир'ю, на Донбасі не вщухають збройні сутички. Внаслідок обстрілів протягом останньої доби загинули двоє українських військових, повідомили у середу, 1 березня, у прес-центрі штабу АТО. Згідно з повідомленням, ще двоє українських військових отримали поранення, одного - травмовано. Зазначається, що проросійські бойовики 114 разів обстріляли позиції українських військ.

Нагадаємо, конфлікт на Донбасі вважався єдиною війною, що упродовж 2016 року точилася на Європейському континенті. Такого висновку дійшли автори доповіді "Конфлікт-барометр-2016". Під час останньої зустрічі глав МЗС країн "нормандської четвірки" у лютому 2017 року було узгоджено черговий режим припинення вогню з 20 лютого, який однак постійно порушується.

Раніше офіційний Київ заявляв про більше ніж 2600 загиблих українських військовослужбовців унаслідок конфлікту на Донбасі.

Стрічка новин