В обласній бібліотеці провели квест за твором «Аліса в країні чудес»

У Полтавській обласній бібліотеці для дітей провели квест за відомим твором «Аліса в країні чудес». Дітей розважали головні герої твору: Аліса, Білий Кролик, Капелюшник і Чирвова Королева. Дійство провели з нагоди Дня народження англійського письменника Льюїса Керрола.

До 185-ї річниці з Дня народження англійського письменника Льюїса Керрола у Полтавській обласній бібліотеці провели тематичний квест за твором «Аліса в країні чудес». Організатори розповідають, що до заходу готувалися пів-місяця, намагалися вигадати цікаві підказки і конкурси для учасників квесту. 

Юлія Ярошенко, методист Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді 

Задача наших учасників – знайти чарівні скриньки. У цих скриньках сховані усі необхідні атрибути для казкового чаювання. В одній скриньці чай, в іншій – цукор, печиво – в третій скриньці. І вони повинні, проходячи повністю квест, виконуючи завдання, знайти ці скриньки.

Учасники квесту – вихованці полтавського центру туризму, учні 6, 7 і 8 класів. 14-річний Михайло розповідає, що твір «Аліса в країні чудес» полюбив ще в дитинстві, та нещодавно мав змогу перечитати його ще раз. 

Михайло Горнак, учасник квесту

Я знову відкрив цю книжку, згадав деякі деталі, які допоможуть мені пройти цей квест.

Дітей розважали головні герої твору: Аліса, Чирвова Королева, Білий Кролик та Капелюшник. Кожен з них підготував для учасників особливе завдання – різні запитання, які стосуються змісту твору або біографії письменника, гра у крокет та багато іншого.

Юлія Крамарєва, завідуюча відділом соціокультурної діяльності Полтавської обл.бібліотеки

Я – Чирвова Королева, я, мабуть, найбільш злий персонаж. За легендою, я всіх запросила на чаювання, але так вийшло, що я просила червоні троянди, а посадили троянди білі, тому я стала дуже зла, і заховала продукти для чаювання по бібліотеці. Тобто, 3 команди будуть шукати продукти для чаювання: чай, цукор і печиво. Ну а якщо щось не знайдуть, то будуть чаювати без чаю.

Капелюшник 

Сьогодні я граю шаленого Капелюшника, я виконую роль оберігача гри в крікет, я даю дітям підказку і додаткове питання, яке має їм додати ще одну фішку для того, щоб вони могли в кінці отримати ще один приз. І для однієї з команд у мене вже є коробочка, в якій лежить печиво.

Подібний захід для дітей проводять вже не вперше. Організатори запевняють, що у майбутньому планують ще не один подібний квест.

Стрічка новин