ПолтНТУ співпрацюватиме з компанією «Укргазвидобування»

Полтавський національний технічний університет імені Кондратюка співпрацюватиме з компанією «Укргазвидобування». Відповідну угоду ректор вишу Володимир Онищенко підписав на зустрічі із головою правління найбільшої газовидобувної структури України Олегом Прохоренком. Які вектори співпраці передбачає цей документ - знають мої колеги.

У Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка цього дня зустрічають почесних гостей. До навчального закладу завітав голова правління ПАТ «Укргазвидобування» Олег Прохоренко. Ця компанія є найбільшим газовидобувником України, а отже співпрацю із нею у виші вважають перспективною для своїх студентів. Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка є провідним у підготовці фахівців для нафтогазової галузі.

Володимир Онищенко, ректор ПолтНТУ

В нас вже є давній досвід співпраці з «Полтавагазвидобуванням», на базі якого функціонувала філія кафедри видобування нафти і газу. І от хотілося цю добру практику продовжити. І дійсно, об'єднавши зусилля, теорію з практикою поєднати. І це буде тільки на користь нашим студентам.

З метою розвитку співробітництва у науково-технічній сфері та підготовки фахівців із вищою освітою з урахуванням сучасних досягнень науки, техніки і технології, ректор ПолтНТУ Володимир Онищенко та очільник «Укргазвидобування» Олег Прохоренко підписують меморандум про співпрацю.

Володимир Онищенко, ректор ПолтНТУ

Ця угода передбачає в першу чергу залучення до навчального процесу провідних фахівців даної компанії, для того, щоб студенти мали можливість спілкуватися безпосередньо з людьми з виробництва. Угода передбачає проходження практики на виробництві. Це дуже важливо. Тому що на сьогоднішній день готувати фахівців для нафтогазової галузі необхідно, в тому числі, надаючи практичний досвід підготовки.

А це, у свою чергу, - підвищення якості підготовки майбутніх фахівців. Вбачають переваги у співпраці із провідним технічним вишем Полтавщини і у компанії «Укргазвидобування».

Олег Прохоренко, голова правління ПАТ «Укргазвидобування»

Ми не можемо зростати у вакуумі. Наше зростання буде забезпечено підготовкою якісних фахових спеціалістів світового рівня, які зможуть впроваджувати технології нафтогазовидобування, міжнародні технології в Україні.

Після підписання угоди Олег Прохоренко зустрівся зі студентами технічного університету. Розмова у форматі «питання-відповідь» йшла про сьогодення та майбутнє газовидобувної галузі, нові технології у роботі її фахівців та залучення молодих кадрів до розвитку однієї із пріоритетних сфер у нашій держави.

Стрічка новин