Як витягти 25 тонн зерна на узбіччі зі снігу

Як витягти 25 тонн зерна на узбіччі зі снігу. Полтавським рятувальникам таке завдання виявилось під силу. Лише протягом однієї доби цього тижня вони дістали із кюветів 9 вантажівок та автобус із пасажирами.

Плідна доба для полтавських рятувальників. Погода погіршилась, і заручниками доріг стали і люди, і великі автомобілі.

/Світлана Рибалко, начальник сектору зв’язків зі ЗМІ та роботи з громадськістю ГУ ДСНС у Полтавській області
Протягом 8 лютого рятувальники в Зіньківському, Козельщинському, Кременчуцькому, Лохвицькому, Лубенському, Полтавському та Чорнухинському районах вивільнили із снігових заметів 9 вантажних автомобілів та 1 пасажирський автобус, в яких перебувало 13 осіб/

До прикладу, складна пригода виникла поблизу селища міського типу Опішне. Там під час повороту водій вантажівки не впорався із керуванням, і автівка з'їхала у сніговий замет.

/Світлана Рибалко, начальник сектору зв’язків зі ЗМІ та роботи з громадськістю ГУ ДСНС у Полтавській області
Вантажівка перевозила близько 25 тонн зернових. Тож, рятувальникам довелося залучити тиягач із аварійно-рятувального загону Головного управління державної служби з надзвичайних ситуацій у Полтавській області. Також трактор виділили Солохівське підприємство. І тільки завдяки залученню цієї важкої техніки вдалося витягти автомобіль на автодорогу/

За нинішню зиму, кажуть в управлінні ДСНС, витягли 20 авто екстренної допомоги, більше десятка пасажирських автобусів, понад 700 вантажівок та більше тисячі людей у них.

Стрічка новин