30 благодійників та один проект

30 благодійників та один проект. «Ялинка янголів» об'єднала 30 волонтерів. Останні збирали янголів, чергували біля ялинки та вручали подарунки. На меті у кожного з них – віддати частинку себе задля щастя тих, хто цього особливо потребує. Про небайдужих людей та їхню діяльність – далі в сюжеті.

Волонтерство як покликання. Олександр – майбутній лікар. Каже: медична сфера – це 100-відсотково його справа. Однак, допомагати людям, лікуючи, замало. У пріоритеті у хлопця – поєднувати медицину та волонтерську діяльність.

/Олександр, волонтер
Волонтер – це людина, яка готова віддати хоча б частинку себе на благо іншим/

Свої слова хлопець підтверджує діями. Олександр координує проект по роботі з онкохворими дітьми.

/Олександр, волонтер
Ми допомагаємо цим дітям, емоційно підтримуємо їх стан, щоб вони посміхались і раділи кожному дню. Коли ми до них приходимо, вони посміхаються і радіють. Вони дійсно чекають на нас/

Благодійний проект «Ялинка янголів» також привернув увагу хлопця і ще 30 волонтерів. Серед них – Ірина.

/Ірина, волонтер
Кожна дитина бажає щастя. Тож подарувати дитині хоча б маленьку надію – кожному цього хочеться. Спочатку ми ходили до дітей в інтернати збирали янголів, на яких діти написали свої бажання. Після ми повісили їх на ялинку, і кожен бажаючий міг здійснити бажання дитини/

Волонтери згадують, як чергували біля ялинки, як запаковували подарунки і вручали їх малим. Найбільше вразили побажання дітей, кажуть благодійники. Хтось замовляв ляльку, а хтось – здоров'я та маму з татом.

/Наталія Шамота, координатор проекту «Ялинка янголів»
Волонтери – це основа, що реалізує проект. Тим паче, благодійний, у якого на меті – не заробляти, а приносити радість/

На закритті цьогорічного проекту «Ялинка янголів» відзначили дві його особливості: людяність та небайдужість.

Стрічка новин