Домашній зоопарк, що потребує допомоги

Домашній зоопарк, що потребує допомоги. Майже 40 бездомних тварин знайшли притулок у полтавки. Коти, собаки і навіть дві лелеки мешкають у Людмили Юкальчук удома. Щоденна турбота, годування, медична допомога – все лягло на плечі пенсіонерки. Як жінка вправляється з міні-притулком – бачила Катерина Залєвська.

35 бездомних тварин і одна милосердна жінка. Пенсіонерка пані Людмила догляд за безпритульними вважає своїм обов'язком. Каже, вони не повинні страджати через людську безвідповідальність.

/Людмила Юкальчук
15 собак, 18 котів (не єдиного мого, всіх підбросили) і ще 2 лелеки/

«За домашнім зоопарком доглядати складно, однак, діватися немає куди», – каже пані Людмила. 100 кг крупи на місяць необхідно, щоб прогодувати підібраних безхатченок. Допомагають жінці у міській школі – віддаючи їстівні відходи.

/Людмила Юкальчук
На зиму купую крупу. Купую кістки і рибу. Найдорожча зараз риба: 20 гривень кілограм бичків, а вони щодня з'їдають по 1 кг. Пенсії не вистачає, дещо навіть прийшлося продати/

Кількість тварин у домі пані Людмили постійно змінюється: когось підкинуть, когось заберуть, буває, що тварини гинуть. Новенькі в колекції домашніх улюбленців – це дві лелеки. Спокійна дівчинка Тота і амбітний хлопчик Буся.

/ІНТЕРШУМ
Цього хлопчика тримали в жорстоких умовах, прямо мучали. Зимував на холоді, а я його забрала з Вакуленців. А вона в мене вже 4 рік, вона напівлітаюче пташеня/

Тут і породисті тварини, є й дворняжки. Кожен із домашніх має прізвисько і потребує піклування.

Стрічка новин